Nuo šiol mūsų futbolo mokyklos „Vilniaus Vytis“ garbę gins ir suaugusiųjų komanda. Tiesa, komandoje, sudarytoje iš futbolo mokyklos trenerių bei jų bendražygių kitose futbolo komandose, ateityje atsiras vietos ir patiems vyriausiems bei gabiausiems „Vilniaus Vyčio“ aklėtiniams. MFL (Mini futbolo lyga) turnyre mūsų komanda-naujokė sieks ne tik sudalyvauti, bet ir pakovoti dėl aukštesniųjų vietų.

Jau pirmajame varžybų ture „Vilniaus Vyčio“ komandai teko susitikti su turnyro organizatorių tituluojamais lyderiais – SFK „Novovileisk“ futbolininkais. 22 val. Fanų stadione susirinkę žaidėjai po ilgos dienos darbų tikrai nespinduliavo didele varžybine energija.

Varžybos prasidėjo ne taip ir blogai, netgi labai gerai: jau pirmąją rungtynių minutę „Vilniaus Vyčio“ treneris Oleg Kricun pasižymėjo tiksliu smūgiu į varžovų vartus. Taip pirmąsias dvidešimt minučių FM komanda ir pirmavo, kol praleido išlyginamąjį įvartį. Po praleisto įvarčio komanda dar labiau atsitraukė į gynybą, o SFK Novovileisk futbolininkai mūsiškius nubaudė įmšdami dar tris įvarčius be atsako. Toliau rungtynės vyko permainingai: įmušdavo tiek mūsų, tiek varžovų komanda, tačiau skirtumas tarp komandų išliko toks pat. Rungtynės baigėsi 4:7 FM „Vilniaus Vyčio“ komandos pralaimėjimu.

Trijų mūsų komandos įvarčių autorius ir komandos vadovas O. Kricun teigė, kad tikėjosi geresnio žaidimo. „30 sek. įmušėme įvartį ir po to nebežaidėme. Jei būtume visas rungtynes žaidę, iš visų jėgų, kaip galime ir mokame, bet vis tiek pralaimėję 4:7, tada nebūtų taip apmaudu. O dabar tikrai nėra kuo džiaugtis.
Privalome gerinti gynybą, turime geriau išnaudoti gautas progas. Man regis, net keturis kartus patikrinome varžovų vartų konstrukcijas, jei bent pusę to būtume pasiuntę į tinklą, gal ir apie tašką galėtume pagalvoti. Bet kai gynyba tokia atsipalaidavusi, tai net ir įvarčiai nepadeda“, – konstatavo Olegas.

Žinoma, nėra ko ir nusiminti – tai tik pirmosios komandos rungtynės, naujas varžybų formatas ir ne visa komandos sudėtis. Verta paminėti, kad mūsų komandos vartus saugojo buvęs futbolo mokyklos auklėtinis, penkiolikmetis Margiris Kamblevičius.

Atsirevanšuoti FM „Vilniaus Vyčio“ komanda galės jau šį ketvirtadienį – rungtynės prieš FC „Žalia Raudona“ 20 val. Fanų stadione, adresu Linkmenų g. 8.

Lauksime Jūsų palaikymo!