Kovo 13 dieną startavo LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupės 2021/2022 sezono antrasis ratas. Mūsų futbolo mokyklos auklėtiniai 14-ajame čempionato ture susitiko su FK „Granitas“ bendraamžiais. Pirmoji šių komandų dvikova baigėsi FM „Vilniaus Vytis“ pergale po baudinių serijos 7:5 (pagr. laikas 2:2).

BFA arenoje vykusių rungtynių pradžia tikrai nenuvylė – jau per pirmąsias rungtynių minutes mūsų futbolo mokyklos auklėtiniai galėjo pasižymėti mažiausiai du kartus. Įvarčio reikėjo laukti iki penktosios rungtynių minutės, kai puikiu smūgiu baudos aikštelėje pasižymėjo Lukas Carmine Mennea. Antrasis įvartis į FK „Granitas“ vartus vėl krito lygiai po penkių minučių, kai po galingo prasiveržimo link varžovų vartų įmušė Pijus Burinskas.

Antrajame kėlinyje „Vilniaus Vytis“ toliau nelėtino rungtynių tempo bei mušė įvarčius. Jau trečiąją antro kėlinio minutę tas pats Pijus Burinskas rezultatą mūsiškių naudai padidino iki trijų įvarčių, o dar po šešių minučių rezultatas tapo 4:0, kai po rezultatyvaus Daniel Makovski perdavimo pasižymėjo Titas Vasaris Žilinskas.

Gražiausias rungtynių įvartis krito įpusėjus antrąjam rungtynių kėliniui – iš maždaug 25 metrų baudos smūgiu Ąžuolas Motiejus Mileišis pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą ir dar labiau užtvirtino „Vilniaus Vyčio“ pergalę šiose rungtynėse.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos dar vienu įvarčiu pasižymėjo ir rungtynes uždarė (kaip ir atidarė) tas pats Lukas Carmine Mennea. 6:0!

Iškovoti labai svarbūs taškai, kadangi turnyrinės lentelės viršuje pirmąsias penkias komandas skiria tik po vieną tašką. Po šios pergalės FM „Vilniaus Vytis“ pakilo į antrąją vietą, o jau kovo 23 dieną turi šansą atsidurti ir turnyrinės lentelės viršūnėje – 17:45 val. laukia rungtynės su VFA „Geležinis Vilkas“ komanda.